Kontakt:

+421 32 6591700 koja@aus-koja.sk

O nás

Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o zmene otváracích hodín. Predajňa bude zatvorená od dňa 22.12.2017 od 14:30hod. (do uvedenej hodiny je otvorené) do dňa 14.01.2018.

Firma  AUS - KOJA ako výrobno obchodná spoločnosť vznikla v roku 1991 spojením dvoch firiem   AUS a  KOJA.  Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom pozinkovaných a poplastovaných pletív s doplnkami a príslušenstvom. Vždy bolo naším cieľom ponúknuť naším zákazníkom a obchodným partnerom široký sortiment tovaru so serióznym prístupom a poradenstvom. Preto ponúkame možnosť zakúpenia komplexného sortimentu pletív, plotových panelov, stĺpikov a doplnkového tovaru  tak, aby naši zákazníci  boli spokojní  s komplexnosťou našej ponuky a služieb.

Náš servis spokojnosti pre zákazníka spočíva v poradenstve, vypracovaní cenovej ponuky, dodaní kvalitného tovaru, možnosti zaistenia montáže a dovozu nášho tovaru. Náš široký sortiment sa snažíme mať neustále na sklade, takže zákazník vidí čo nakupuje a nemusí dlho čakať na dodávku tovaru. U  nás si ihneď nakúpite pozinkované a poplastované pletivá so stĺpikmi, plotové diely, brány a bránky, podhrabové panely spolu s drobným príslušenstvom potrebným na montáž oplotenia. Ak je potrebná objednávka tovaru sme schopní  objednaný tovar zaistiť v sezóne  do niekoľko dní.

Náš tím vyškolených a ochotných pracovníkov sa teší na Vašu návštevu !